Środki pielęgnujące do podłóg olejowanych

Pasta pielęgnacyjna biała Woca

Mydło olejowe Woca Refresher

Mydło olejowe Woca jest łagodnym środkiem do zmywania i zarazem pielęgnacji olejowanych lub woskowanych podłóg drewnianych. Mydło olejowe łączy w sobie optymalne zmywanie powierzchni z jednoczesną ich pielęgnacją olejem. Składniki olejowe tworzą na powierzchni drewna dodatkową warstwę ochronną.

Mydło olejowe Woca

ParkettSoap

Mydło do olejowanych i woskowanych wykładzin podłogowych. Czyści gruntownie i delikatnie, tworząc jednocześnie ochronną warstwę mydła. Usuwa mocne zabrudzenia i resztki wosków. Intensywne czyszczenie umożliwia łatwą renowację olejowanych podłóg bez szlifowania.

CareCleaner

Środek do pielęgnacji na bazie wodnej doskonale usuwający zabrudzenia, działający antystatycznie. Czyści i  pielęgnuje. Tworzy jedwabiście matową, zmywającą się pod wpływem wody powłokę pielęgnacyjną i posiada właściwości antypoślizgowe wg normy DIN 18032. Zalecany do lakierowanego parkietu, podłóg drewnianych i korkowych,  z PCW,, poliolefiny, linoleum, gumy,  posadzek z kamienia naturalnego i sztucznego.

WaxCleaner

Wodorozcieńczalny koncentrat do czyszczenia podłóg. Doskonale nadaje się do bieżącego czyszczenia i pielęgnacji. Dzięki neutralnemu odczynowi pH można go stosować także do wrażliwych rodzajów podłóg. Tworzy powłokę o jedwabistym połysku i ma właściwości antypoślizgowe. Zalecany do olejowanych i/lub woskowanych podłóg drewnianych, korkowych oraz parkietu.

Pasta pielęgnacyjna naturalna Woca

Woca mydło do podłóg olejowanych

do czyszczenia i pielęgnacji wszelkich podłóg olejowanych, woskowanych i traktowanych mydłem. Nadaje się szczególnie do podłóg, mebli, paneli, blatów kuchennych, itp. W wyniku właściwości natłuszczających mydła powierzchnia uzyskuje optymalną ochronę. Stosowane do czyszczenia i pielęgnacji przy wszystkich znanych metodach olejowania. Przy silnym zabrudzeniu podłogę nalezy wstepnie umyć intensywnym zmywaczem firmy Woca.

Zmywacz Woca

Do surowych, olejowanych lub mydlonych powierzchni drewnianych wewnątrz pomieszczeń.
Dokładne odtłuszczanie.
Duża wydajność.

NatureOil

Przyjazny dla środowiska olej pielęgnacyjny na bazie wodnej
Numer artykułu: 10100 Innowacyjny, na bazie wody olej pielęgnacyjny przeznaczony do olejowanych parkietów i podłóg drewnianych, bez rozpuszczalników i mydła.

NatureWax

Ekologiczny wosk pielęgnacyjny na bazie wodnej do podłóg olejowanych i woskowanych cie gładka warstwa pielęgnacyjna,i działa antystatycznie. Nie zawiera rozpuszczalników.

ParkettWax

Zalecany do pielęgnacji olejowanych i/lub woskowanych podłóg drewnianych, korkowych, parkietu oraz linoleum. Wysokiej jakości wosk płynny. Idealnie nadaje się do pielęgnacji wstępnej. Zamyka pory, chroniąc w ten sposób drewno przed zabrudzeniami. Nadaje podłodze dyskretny połysk i dodatkową ochronę przed wilgocią.

ParkettOil

Prosty w użyciu olej pielęgnacyjny na bazie naturalnych składników. Utrzymuje matowy wygląd podłóg olejowanych, nie nabiera połysku. Bieżąca pielęgnacja może być także przeprowadzana etapowo. Odświeża podłogę, usuwając jednocześnie zarysowania i silnie przylegające zabrudzenia. Dodatkowo niweluje lekkie uszkodzenia w oleju podkładowym. Do pielęgnacji impregnowanych olejem podłóg drewnianych, korkowych, parkietu.

Twoje konto Zaloguj się | Projekt i realizacja: www.telvinet.pl